AUTOPROFI, s.r.o.

Společnost Autoprofi, která v Příbrami zastupuje novou automobilovou značku MG byla založena v roce 1993 a prošla rozsáhlým vývojem. Aktuálně zastupuje jako autorizovaný prodejce a servis značky Mazda, Mitsubishi a nově MG. Tato známá britsko-čínská značka s 98letou tradicí rozšiřuje své aktivity v Evropě včetně České republiky. Kvalitou se MG směle vyrovná tradičním evropským i japonským značkám, záruka na vůz je 7let nebo 150 000km. A jaké vozy si můžete v autosalonu MG v Příbrami prohlédnout nebo vyzkoušet:


MG ZS

Nové ZS plní roli skvělého zástupce segmentu B-SUV a nabízí velmi dobrou hodnotu za vynaložené peníze. ZS je obchodně nejúspěšnějším modelem přičemž přináší uživateli důležitý pocit, že řídí britské auto. Vůz byl testován, a tedy také laděn na britských silnicích. Kromě vysoké úrovně bezpečnosti si při jízdě posádka vychutná ideálně variabilní interiér a velký zavazadlový prostor. Zajímavostí je trojí nastavení účinku posilovače řízení – městský, normální a dynamický. K pohonu slouží dva zážehové motory: menší přeplňovaný přímovstřikový tříválec o objemu 1,0 litru nabízí výkon 82 kW, a větší atmosférický čtyřválec 1,5 litru. Kromě toho ale nejnověji existuje také elektrická verze ZS EV. Ta nabízí výkon 115 kW a na jedno nabití ujede až 440 km.

 

MG EHS

Nové EHS hned na první pohled zaujme svým atraktivním designem jasně ukazující na jeho SUV schopnosti. Při vývoji byla věnována značná pozornost kvalitě a výběru špičkových materiálů palubní desky i celého komfortního interiéru. Centrální dotyková obrazovka infotainmentu se chlubí úhlopříčkou 10,1 palců. Z výběru bezpečnostních technologií stojí za zmínku asistenční systém MG Pilot, který dokáže do rychlosti 19,2 km/h auto samo zastavit. K detekování prostoru před vozem EHS využívá kombinace kamery a radaru. K pohonu auta slouží zážehový přeplňovaný čtyřválec 1,5 s výkonem 119 kW, nebo ve verzi PHEV plug-in hybridní hnací jednotka, která nabízí systémový výkon 190 kW. Čistě elektrický dojezd na jedno nabití činí 52 km.

Prodejní a servisní síť

Prodejci
Servis